Mateřská škola Preslova

Hledáme kvalifikovaného parťáka/parťačku do týmu pedagogů

Od září 2018 nabízíme pracovní místo pro kvalifikovanou osobu na zkrácený úvazek cca 0,2 na jeden školní rok.

Rodičovká schůzka pro nově přijaté děti proběhne v úterý 12.6.2018 v 15.30.

ZÁPIS DO MŠ 2018

Zápis se bude konat ve dnech 2.5.2018 a 3.5.2018 v budově MŠ, každý den od 10.00 hodin do 15.00 hodin v kanceláři ředitelky.
Zde najdete veškeré informace:  Zápis do MŠ 2018:2019

ZÁPIS ZE TŘÍDNÍ SCHŮZKY 8.3.2018 NAJDETE V DOKUMENTECH.

TŘÍDNÍ SCHŮZKA

Ve čtvrtek dne 8.3.2018 od 16.00 hod. se koná třídní schůzka.

Hlavní body programu:

•  návštěva partnerské školky v Rakousku v druhé polovině dubna
  • atletická olympiáda dětí v Linci začátkem června

Mladší děti z Rybiček se mohou také přidat na výlet do partnerské školky.
Rodiče nejsou podmínkou, další info na místě. Po schůzce bude zde přiložen zápis.

PRÁZDNINY 2018

V létě 2018 bude školka v termínu 16.7. - 19.8. uzavřena.

Vážení rodiče, srdečně Vás zveme na semináře konané v MŠ. Setkáte se zde s odborníky, kteří Vám poradí, jak úspěšně zvládnout nástup dětí do základních škol a také se dozvíte něco z oblasti logopedie.

Všechny semináře jsou zdarma a prosím, pokud máte zájem, přihlaste se na ně v kmenových třídách. V případě vysokého zájmu mohou být semináře opakované. Součástí bude i malé občerstvení. Pro rodiče, kteří nemají v době semináře hlídání pro děti, bude toto zajištěno v MŠ učitelkami. / vždy ve třídě Rybiček/přihlášení bude závazné.

• 7.2.2018 - 16.00 - Mgr. Kubešová Marie- otázky a odpovědi z oblasti logopedie, prevence, praktické cvičení, vliv řeči na dobrý start v ZŠ atd. + diskuse
  • 7.3.2018 - 16.00 - Mgr. Lietavcová Martina- psycholog, grafomotorika, správný úchop tužky, praktické cvičení
    a ukázky, vliv na dobré zahájení školní úspěšnosti.
  • 19.3.2018 - 16.00 - Mgr. Kalová Lenka, www.kalova.cz. Je snadné být příjemně překvapen sám sebou přirozené metody učení, výhoda využívání obou hemisfér, něco z kineziologie, praktická cvičení na koordinaci a využití smyslů, zvládání stresu.

Děkujeme zájemcům za účast.