KONTAKTUJTE NÁS

kontaktní osoba:
Bc. Moravcová Ivana - ředitelka
Telefon: +420 725 596 224
Email: mspreslova@seznam.cz
ID datové schránky: 9ar26y2

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.

FAKTURAČNÍ ÚDAJE

Mateřská škola

Preslova 592/2

České Budějovice 370 01

IČ: 71294783

ČÚ: 107 - 8422100227 / 0100

Jsme tu pro vás

Personální obsazení naší školky

Bc. Ivana Moravcová
Bc. Ivana Moravcová
Ředitelka, Učitelka - Čápata

V životě jsem měla velké štěstí, protože už v jedenácti letech jsem věděla, že chci dělat paní učitelku v mateřské školce. Dnes už je mi několikanásobně víc, ale vím, že tou učitelkou v mateřské školce chci zústat i nadále. A mám štěstí dál, protože mě práce i nadále baví a to nejen kvůli dětem, které mě nesmírně dobíjejí svou energií, tím, jak jsou milé a spontánní, ale i proto,že pracuji s milými kolegyněmi a pohybuji se mezi příjemnými lidmi. A moje krédo? ,,Chovej se k lidem tak, jak bys chtěla, aby se ostatní chovali k tobě"

Mgr. Antošová Pavla
Mgr. Antošová Pavla
Zástupce ředitelky, Učitelka - Žabičky

Jazyková vybavenost nejen v rodném jazyce je výhodou. Domluvit se s nejbližšími zahraničními sousedy v němčině a všestranné rozvíjení dětí tak, aby z nich vzešly samostaně myslící bytosti je mým nemalým cílem. Za spolupráce rodičů a kolegyň se nám daří cíl postupně realizovat.

Mgr. Brisudová Eva
Mgr. Brisudová Eva
Učitelka - Žabičky

Mám ráda dětskou hravost a smích. Mým cílem je, aby se děti všestranně rozvíjely a užily si u toho spoustu legrace. Mimo tvorby vzdělávacího programu pro děti je mojí specializací v MŠ práce logopedického asistenta, tvorba kulturního programu dětí a naše webové stránky.

Mgr. Malečková Jana
Mgr. Malečková Jana
Učitelka - Čápata

Mým cílem je hravou, zábavnou a nenásilnou formou vést děti k celkovému rozvoji, jak fyzickému, tak psychickému, s přihlédnutím k jedinečnosti a individualitě každého. Být parťákem, oporou, rádcem a průvodcem během jedné z nejkrásnějších lidských etap života. Snažím se o otevřenou, uvolněnou a přátelskou atmosféru, kde se děti cítí bezpečně a kam se rády vrací. Moji největší radostí je vidět děti šťastné a spokojené, děti které se těší na každý další den strávený ve školce.

Bc. Maršáková Petra
Bc. Maršáková Petra
Učitelka - Kachničky

Jsem empatická k potřebě bezpečí a lásky, snažím se usnadňovat dětem pobyt v mateřské škole pohlazením, úsměvem i milým slovem. Formuji cíle pro jednotlivé děti i pro celou skupinu, vymýšlím činnosti a zajímavou náplň celého dne tak, abych navodila příjemnou, zábavnou, nenucenou atmosféru, a to především v rámci bezpečnosti dítěte.

Šípkovská Jana
Šípkovská Jana
Učitelka - Kachničky

Úsměv a rozzářené dětské oči jsou pro mě největší odměnou. Chtěla bych, aby naše třída byla místem, kde se plní přání a touhy dětí, kde je odbornou a individuální péčí rozvíjena jejich tvořivost, schopnost i talent. Specializuji se na zařazování dvouletých dětí do mateřské školy. Mým prioritním cílem je respektování zájmů a potřeb dítěte. Mojí specializací v MŠ je práce logopedického asistena a preventista PO.

Bc. Jirásková Zdislava
Bc. Jirásková Zdislava
Učitelka - Rybičky

Již v dětství jsem svému okolí tvrdila, že se netěším na to, až budu dospělá, protože si nebudu moc hrát. Tak jsem se rozhodla svou hravost, tvořivost a lásku k dětem uplatnint při práci v mateřské škole. A bylo to dobré rozhodnutí, při práci s dětmi si užívám její různorodost, jedinečnost a neopakovatelnost. Ráda s dětmi objevuji nové věci, povídám si s nimi, dávám prostor jejich tvořivosti, fantazii, kreativitě a nejvíce mě těší, když si to děti užívají s úsměvem na tváři.

Jarmila Pánková
Jarmila Pánková
Učitelka - Rybičky
Bialková Romana
Bialková Romana
Školnice/Chůva
Marie Novotná
Marie Novotná
Účetní

tel. 723 394 928

Michelová Monika
Michelová Monika
Stravování

Tel. číslo výdejna: +420 702 054 258

Minďárová Eva
Minďárová Eva
Úklid
Ottaviani Milena
Ottaviani Milena
Stravování/Úklid