KONTAKTUJTE NÁS

kontaktní osoba:
Bc. Moravcová Ivana - ředitelka
Telefon: +420 725 596 224
Email: mspreslova@seznam.cz
ID datové schránky: 9ar26y2

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.

FAKTURAČNÍ ÚDAJE

Mateřská škola

Preslova 592/2

České Budějovice 370 01

IČ: 71294783

ČÚ: 107 - 8422100227 / 0100

Jsme tu pro vás

Personální obsazení naší školky

Bc. Ivana Moravcová
Bc. Ivana Moravcová
Ředitelka, Učitelka - Čápata

V životě jsem měla velké štěstí, protože už v jedenácti letech jsem věděla, že chci dělat paní učitelku v mateřské školce. Dnes už je mi několikanásobně víc, ale vím, že tou učitelkou v mateřské školce chci zůstat i nadále. A mám štěstí dál, protože mě práce i nadále baví a to nejen kvůli dětem, které mě nesmírně dobíjejí svou energií, tím, jak jsou milé a spontánní, ale i proto,že pracuji s milými kolegyněmi a pohybuji se mezi příjemnými lidmi. A moje krédo? ,,Chovej se k lidem tak, jak bys chtěla, aby se ostatní chovali k tobě"

Mgr. Antošová Pavla
Mgr. Antošová Pavla
Zástupce ředitelky, Učitelka - Žabičky

Jazyková vybavenost nejen v rodném jazyce je výhodou. Domluvit se s nejbližšími zahraničními sousedy v němčině a všestranné rozvíjení dětí tak, aby z nich vzešly samostaně myslící bytosti je mým nemalým cílem. Za spolupráce rodičů a kolegyň se nám daří cíl postupně realizovat.

Mgr. Brisudová Eva
Mgr. Brisudová Eva
Učitelka - Žabičky

Mám ráda dětskou hravost a smích. Mým cílem je, aby se děti všestranně rozvíjely a užily si u toho spoustu legrace. Mimo tvorby vzdělávacího programu pro děti je mojí specializací v MŠ práce logopedického asistenta, tvorba kulturního programu dětí a naše webové stránky.

Bialková Romana
Bialková Romana
Učitelka - Čápata
Bc. Maršáková Petra
Bc. Maršáková Petra
Učitelka - Kachničky

Jsem empatická k potřebě bezpečí a lásky, snažím se usnadňovat dětem pobyt v mateřské škole pohlazením, úsměvem i milým slovem. Formuji cíle pro jednotlivé děti i pro celou skupinu, vymýšlím činnosti a zajímavou náplň celého dne tak, abych navodila příjemnou, zábavnou, nenucenou atmosféru, a to především v rámci bezpečnosti dítěte.

Šípkovská Jana
Šípkovská Jana
Učitelka - Kachničky

Úsměv a rozzářené dětské oči jsou pro mě největší odměnou. Chtěla bych, aby naše třída byla místem, kde se plní přání a touhy dětí, kde je odbornou a individuální péčí rozvíjena jejich tvořivost, schopnost i talent. Specializuji se na zařazování dvouletých dětí do mateřské školy. Mým prioritním cílem je respektování zájmů a potřeb dítěte. Mojí specializací v MŠ je práce logopedického asistena a preventista PO.

Bc. Lucie Cibuzarová
Bc. Lucie Cibuzarová
Učitelka - Rybičky
Bc. Jarmila Pánková
Bc. Jarmila Pánková
Učitelka - Rybičky
Bc. Makovcová Eliška
Bc. Makovcová Eliška
Chůva

Jelikož jsem sama matkou malé holčičky, jsou mi reakce malých dětí a jejich pocity, které prožívají při odloučení od své maminky již v tak nízkém věku, velice blízké. Proto se jim při své práci snažím nabídnout pocit bezpečí ve své náruči a také se ráda podílím na zvyšování jejich důvěry v cizího člověka, se kterým se mají najednou denně setkávat. Dětský svět je plný fantazie, poznávání a inspirace. Baví mě společně s nimi navštěvovat tento jejich barevný, optimistický svět.

Kateřina Bohatá
Kateřina Bohatá
Účetní

tel. 702 274 657

Michelová Monika
Michelová Monika
Stravování

Tel. číslo výdejna: +420 702 054 258

Krichlová Eva
Krichlová Eva
Úklid/Kuchyně
Ottaviani Milena
Ottaviani Milena
Školnice/Úklid